Stacja Wawer

O nas

Stacja Wawer

Poznaj nas bliżej!

W codziennym pośpiechu warto przeznaczyć chwilę na kulinarną podróż prosto do Stacji Wawer Food & Wine. Warszawska restauracja kusi poszukiwaczy oryginalnych smaków oraz miłośników win.

Tych pierwszych zachwycić mogą wyraźne wpływy kuchni włoskiej, obecne zarówno w przystawkach, makaronach jak i daniach głównych czy też w słodkich deserach. Godna polecenia jest również tutejsza pizza w kilkunastu odsłonach.

Industrialny klimat, charakterystyczny dla śródziemnomorskich tawern, połączony z eleganckim designem sprawi, że miejsce będzie odpowiednie na romantyczną kolację czy firmowy lunch, ale także przypadnie do gustu zwolennikom rodzinnych obiadów.

Poznaj nas bliżej!
Wybrane opinie

Jak oceniają nas klienci:

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności